Pravidla salonu Glamour Care

Vážené a milé klientky,
Vážení a milí klienti,

ráda bych Vám představila naše pravidla v salónu, ke kterým se zavazujeme a garantujeme (vůči Vám, jako klientovi):

  1. Dostavíte-li se na domluvený čas, nikdy Vás nenecháme čekat déle než 15 min. Během této doby vám nabídneme vodu, lahodnou kávu nebo čaj. Budete-li čekat déle než 15 min, garantujeme slevu na vaše ošetření 10 % z ceny.
  2. Zavazujeme se k poskytování vysoce profesionálního ošetření, přístupu ke klientovi a radu ve vašem problému.
  3. Vždy Vás budeme informovat o novinkách, akcích, výhodných balíčcích, o jakékoliv změně, která se v salonu bude odehrávat.
  4. Dojde-li z důvodu nemoci nebo jiného ke změně Vámi vybrané kosmetičky, vždy vás budeme včas informovat o této změně a nabídneme Vám službu kolegyně, která je stejně dobře vyškolená a má praxi. Nebo Vám bude nabídnut náhradní termín.
  5. Nebudeme-li mít v den Vaší návštěvy ihned náhradu kolegyně, při náhradním termínu Vám dáme slevu na ošetření 50 %.

Na oplátku i my velmi oceníme a očekáváme následující pravidla od Vás:

  1. Prosíme o dochvilnost. Pokud nepřijdete v čas (akceptujeme 15 min), musíte pochopit, že i my máme závazky vůči ostatním klientům. Bude Vám nabídnuta jiná, kratší procedura, nebo Vaše vybraná procedura bude muset být pokrácena, za stávající cenu.
  2. Také upozorňujeme na včasné zrušení vaší rezervace. Nestane-li se do 24 hod před termínem, propadá a bude Vám účtována pokuta ve výši 50 % z plánované procedury.
  3. Vlastníte-li dárkový certifikát nebo máte předplacenou proceduru a nebudete se moci dostavit, je třeba vaši rezervaci zrušit také do 24 hod před termínem. Jinak Vám propadá 50 % hodnota dárkového certifikátu či předplacené procedury.

Velmi nás těší, že Vám můžeme poskytovat naše služby.

Budete-li mít jakékoliv dotazy ohledně vzájemných pravidel, nebo jakoukoliv jinou otázku, prosím neváhejte nám kdykoliv zavolat.

Rádi Vám odpovíme na Vaše dotazy.